Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkekleri anlaşılması zor erkeklerdir. Hatta burçlar arasında belki de anlaşılması en zor olanlar onlardır. Burçlarının getirdiği duygusal özellik erkeklik fıtratına ters olduğundan olsa gerek, davranışları biraz gariptir.

Balık Burcu Erkeği kötü niyetli değildir ve size karşı bilerek bir yanlış veya kötülük yapmaz. O an kendi içinden nasıl davranmak geliyorsa öyle davranır ve içinden geldiği gibi davranmaktan hoşlanır. Siz onun planlar yaptığını düşünseniz de onun standart hali budur.

Balık Erkeği sezgilerine çok güvenir. Eğer bu sezgiler doğru da çıkarsa Balık Erkeğini tutabilene aşk olsun. Kendisi de yükseldikçe yükselir ve bu süreçte tek başına olmayı sevmez. Paylaşımcıdır. Yalnız bu her zaman iyi bir şey değildir çünkü Balık Erkeği batarken de yanına sizi alabilir. Batarken yanından ayrılmak istemezsiniz çünkü sizi oldukça etkilemiş ve kendisine bağlamıştır.

Balık Burcu Erkeği iyi bir sır tutucudur. Çok iyi niyetlidir ve kendi sırlarını birisine anlatırken o anlattıklarının kötü amaçlar için kullanılacağını asla düşünmez. Herkesi kendisi gibi iyi niyetli sanır. Balık Burcu Erkeği, arkadaşlarının sırlarını ve dertlerini dinler ve bu konuda oldukça sabırlıdır. Ancak yine de onun bu konudaki sabrını pek de fazla zorlamamak gerekir.

Balık Burcu Erkeği aşık olduğunu, sevdiğini açık açık söylemez ama hareketlerinden anlarsınız. Ağzından laf almak çok zordur. Balık Burcu Erkeği deli gibi kıskanmasına rağmen kıskandığını da söylemez. Bu davranışları karşıdan da bekler. Sık boğaz edilmek istemez. Anlayış ve saygı bekler. Balık Erkeğinin en çok ihtiyaç duyduğu şey anlayış, sevgi ve güvendir. Bunları sağlarsanız sizin için bulutların üzerinde adeta bir şato yapar.