Balık Burcu ile Uyumlu Burçlar

0

Balık burcu diğer burçlara nazaran karakter anlamında ciddi farklılıklar yaşayan bir burç türü olarak dikkatleri çekiyor. Hayal dünyasının en önemli kısmını balık insanları kaplar. Kısacası realist bakış açısından fazlası ile uzak insanlardır. Bu nedenle uyumlu burçları ele almak biraz daha zordur. Balık burcu ile uyumlu burçlar bu nedenle çok azdır.

Balık burcunun hayalperest yapısını kabullenemeyen birçok insan vardır. Anlaşma konusunda çeşitli sıkıntılar yaşadıkları da gerçektir. Balık burcunun sürekli olarak hayallerindeki şeyleri gerçekleştirme çabası, sosyal yaşamlarında da çeşitli olumsuzlukları beraberinde getirebiliyor. Dİğer burçlar, genellikle hayata karşı daha gerçekçi yaklaşmayı ve gerçeği yaşamayı tercih ederler. Balık burcunun en olumsuz yanlarından birisi de kuşkusuz ki budur.

Balık ile uyumlu burçlar yukarıda da belirttiğimiz üzere son derece azdır. Bu nedenleri elbette ki karakter anlamındaki ciddi farklılıklar olabilir. Astrologlar, balık ile anlaşabilmenin son derece zor olduğunu sürekli olarak savunmaktadırlar. Bu nedenle birçok önemli hususu dikkat almamız gerekiyor. Astrolog analizleri ve yorumlarına göre balık ile uyumlu burçlar aynen aşağıdaki şekilde sıralanabilecektir;

Balık Burcu ile Uyumlu Burçlar

  1. Balık – Yengeç
  2. Balık – Aslan
  3. Balık – Akrep

arasında belirgin bir uyum söz konusudur. Bu üç burç dışında balık ile uyumlu burç ne yazık ki yoktur. Bu burçlar arasında da ortak yöne çok fazla rastlandığından dolayı bir uyumluluk söz konusudur. Özellikle kişisel düşünceler ve hareket anlamında birbirlerini tamamlayıcı niteliklere sahiptirler.

Diğer burçlar ile arasında çok ciddi zıtlıklar söz konusudur ve bu nedenle astroloji kanunlarına göre pek uyumluluk gösterememektedirler. Elbette ki bunların aksine sonuçlar elde edilen ve zıt burçlar ile hayatını birleştiren kişiler söz konusudur. Ancak yukarıdaki üç burca sahip insanlar ile hayatlarını birleştiren balık burcu insanlarının ilişkileri çok daha sağlam ve güvenilir olacaktır. Balık burcunun hayalperest yapısına karşı en dirayetli ve uyumlu davranabilecek burç türü yengeç burcudur. Genellikle aralarında ki uyum şaşırtıcı derece de olumludur. Bu aşamada balık ile ilişkilerde iyi analiz çok önemli bir detaydır.

Balık ve onunla uyumlu olan burçların arasındaki ilişkileri gelecek yazılarımızda daha geniş kapsamlı inceleyeceğiz.

 


Paylaş

Yazar Hakkında

Anadolu Üniversitesi mezunuyum. Çeşitli internet sitelerinde Yazarlık ve Editörlük yapmaktayım. İlgi alanlarım içerik üretmek, blog, sosyal medya, yemek yapmak ve fotoğraf çekmek. Merve Sözübelli Google+ Profili

Yorum Yapın