Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını…

Aaah, ahh… Bu kadını nasıl tarif etmeli ki? Balık Kadını olmanın ayrıcalığının farkında olanlar, kendilerini bulunmaz Hint kumaşı sanıyorlar. Aslında bir bakıma da öyleler.

Balık Kadını dopdoludur. Hem gelenekçi hem de yenilikçidir. Modern ve bilgilidir. Özgürlüğüne de düşkündür. Hatta sadece kendi özgürlüğüne değil, etrafındaki herkesin özgürlüğüne düşkündür.

Balık Burcu dişi bir burçtur. Bu dişiliğin yanında bir de Balık Kadınının etkileri işin içine girince Balık Burcu Kadını mükemmel dişiliğe yaklaşır. Bu nedenledir ki Balık Burcu Kadını çift kısmetlidir. Etrafında birden fazla erkek görmek sizi şaşırtmamalı.

Balık Burcu Kadını kendi hayatını dışarıya pek yansıtmaz. Dışarıya her ne kadar mutlu ve iyi görünse de aslında içinde fırtınalar kopabilir ve hayatında birçok sorun olabilir. Ancak o bu sorunların hiçbirini dışarıya yansıtmamayı başarabilir. Siz ona bakarken huzuru bulurken o kendi içinde fırtınalarla boğuşuyor olabilir.

Başak Burcu Kadınının anlaşılmak gibi bir derdi yoktur. O yalnızca sevilmek ister çünkü sevgi ona büyük bir güç verir. O da bu güçle korur kendini. Balık Burcu Kadınını en çok sevdiğinin sert sözleri ve kötü davranışları etkiler. Kimi Balık Kadını buna karşı direnç gösterir ama kimi Balık Kadını da olduğu gibi kabullenir.

Bir Balık Kadınının mutlu olması için iki şey gereklidir. Sevgi ve kuşkulardan arınmak. Bu ikisi Balık Kadını için yeterlidir.