Balık Burcu Kadınının Karakter Özellikleri

0

Balık burcu kadınının karakter özellikleri dediğimiz zaman aslında erkeğine göre biraz daha karmaşık bir duruma parmak basmış olacağız. Erkeklere kıyasla çok daha fazla ilgi isteyen, çok daha hayal dünyasında yaşayan ve çok daha fazla güven sorunu yaşayan kişilik özelliklerine sahip olduğu yorumlanır. Ancak belli bir zaman diliminin atlatılmasının ardından çok ciddi gelişmeler gözlemlenebilir.

Balık burcu kadını, öncelikli olarak sevilmek isteyen ve bununla dolaylı olarak çok sevmeye açık bir karakter özelliği gösterir. Burcun erkeklerine kıyasla çok daha hassas, çok daha hayalperest, çok daha alıngan ancak çok daha güvenilir bir tavır sergilediği genel olarak Astrologlar tarafından yorumlanabilir. Dişi enerji konusunda en tutucu ve özelliklerini en iyi kullanabilen özellikte ki bayanlar genellikle balık burcu bayanları olarak dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Disiplin konusuna çok önem verdikleri genellikle yaygın kanılar arasındadır. Hayatlarının hemen hemen her noktasında disiplinli olmayı seven ve karşısındakinde de disiplin arayan bir özellikleri söz konusudur. Düzenli yaşamayı son derece severler. Hayatlarında ya da planladığı programı dışında çıkabilecek ek programları kesinlikle ama kesinlikle olumlu bir yaklaşım ile karşılamazlar. Her şeyin daha planlı ve programlı olması konusunda çeşitli düşüncelere sahiptirler. Genel hatları ile bu anlamda erkeklerinden çok daha farklı özelliktedirler.

Balık Burcu Kadınının Karakter Özellikleri

Sevilmeye çok aç insanlar olduklarını biliyoruz. Daima sevilmek, sevmek isteyen bir yapıya sahip oldukları bilinir. Günlük ve eğlencelik ilişkilerden çok daha fazla uzak bir düşünce yapısı içerisindedirler. Karşılarında ki erkeğe değer vermek için önce değer görmeyi bekledikleri de bir gerçektir. Aynı zamanda ciddiyet yanlısıdırlar. Hayalperest tavırlar hat safhada olacağından dolayı bu durumu yadırgayacak insanlara karşı adeta bir koruma kalkanı oluşturur. Hayalperestliği ile kendine güvenen bir kişilik yapısına sahiptir.

Hayallerinin desteklenmesi ve geliştirilmesi, balık burcu kadını için çok önemli bir husus olarak dikkatleri çekiyor. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken en önemli aşama şudur ki balık burcu kadını ile polemik yaşamak en son isteyeceğiniz şeydir. Bunlara uyarsanız herhangi bir sıkıntı kesinlikle yaşamayacaksınız.


Paylaş

Yazar Hakkında

Anadolu Üniversitesi mezunuyum. Çeşitli internet sitelerinde Yazarlık ve Editörlük yapmaktayım. İlgi alanlarım içerik üretmek, blog, sosyal medya, yemek yapmak ve fotoğraf çekmek. Merve Sözübelli Google+ Profili

Yorum Yapın