Balık Burcuna Ne Hediye Alınır?

0

Balık Burcu Kadını duygusal, romantik ve sanata meraklıdır. Bu alanda ona alabileceğiniz kitaplar ya da sanatsal aktivite biletleri onu çok mutlu edecektir. Bale, konser, opera tarzı gösteriler güzel bir doğum günü hediyesi olabilir. Aynı zamanda edebiyat ve sanat üzerine kitaplar da onu mutlu edebilir.

Balık Burcu Kadını’na Ne Hediye Alınır?

En sevdiği renk eflatun ve menekşedir. Bu renklerde alabileceğiniz bir iç çamaşırı ya da gecelik Balık Burcu Kadını’nı yine mutlu edecektir. Ametist taşını sever. Ona ametist taşından yapılan bileklik ya da kolye hediye edebilirsiniz.

Romantiktir. Bu yüzden kokulu mumlara bayılır. Ona kozmetik bir takım da alabilirsiniz. Çekici bir havlu da onu mutlu eder.

Balık Burcu Erkeği’ne Ne Hediye Alınır?

Hassas ve duyarlı Balık Burcu Erkeği’ne ilginç hediyeler almalısınız. Mesela yoga kursları gibi. Birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafın siyah beyaz versiyonunu çerçeveletip ona hediye edebilirsiniz.

Onu en mutlu edecek hediye beraber bir sahil kasabasında yapacağınız tatildir. Ona bir akvaryum da satın alabilirsiniz.

Sanata düşkündür. Ona çalmak istediği bir müzik aletini satın alabilirsiniz. El yapımı hediyelere bayılırlar. Gemi ya da uçak maketi onu çok mutlu eder.


Paylaş

Yazar Hakkında

Anadolu Üniversitesi mezunuyum. Çeşitli internet sitelerinde Yazarlık ve Editörlük yapmaktayım. İlgi alanlarım içerik üretmek, blog, sosyal medya, yemek yapmak ve fotoğraf çekmek. Merve Sözübelli Google+ Profili

Yorum Yapın