Balık Burcunun Cinsel Hayatı

0

Balık Burçları aşkta formaliteleri severler. İlişkilerinde geleneksele yatkın olsalar da uçarılık da hoşlarına gider. Ateşlidirler, aşkın ve romantizmin hakkını verirler. Onlarla yaşanılan her anın büyük değeri vardır ve unutulması zordur. Balık Burcu Kadını ve Erkeği hem kendini hem de partnerini mutlu etmeyi amaçlar. Bu durum ikisini de memnun eder. Balık Burcu duygusallığıyla meşhurdur ve cinsel hayatında da duygusallığı ön plandadır. Kendini çok iyi tanır ve partnerine çok iyi sunar. Empati yetenekleri gelişmiştir ve kendisini partnerinin yerine koyabilir. Bu sayede kendisi istekli olmadığı zamanlarda bile partnerini yeterince memnun eder. 

Balık Burcu Erkeğinin Cinsel Hayatı

Balık Burcu Erkeği adeta bir Don Juan’dır. Genellikle kadınlar onun peşinden koşar ve o da buna bayılır. Çünkü onu esas mutlu eden şey de odur. Formaliteleri sever.

Balık Burcu Kadınının Cinsel Hayatı

Balık Burcu Kadını özgürlüğüne düşkündür. Bu yüzden de toplumun ahlak değerleri onun için anlamsız gelebilir ve bu değerlerden uzaklaşabilir. Ateşlidir. Kendini kolay teslim eder ancak unutulması zordur.


Paylaş

Yazar Hakkında

Anadolu Üniversitesi mezunuyum. Çeşitli internet sitelerinde Yazarlık ve Editörlük yapmaktayım. İlgi alanlarım içerik üretmek, blog, sosyal medya, yemek yapmak ve fotoğraf çekmek. Merve Sözübelli Google+ Profili

Yorum Yapın