Balık Burcunun İkizler Burcu İle Uyumu

0

Balık burcunun ikizler burcu ile uyumu kısmen zordur. Bu iki burç genel olarak anlaşamaz ancak yine de birbirlerinin dilinden anlarlarsa ve bir taraf alttan almayı kabul ederse güzel bir ilişki yaşanabilir ve mutlu olunabilir.

İkizler Burcu hareketli bir hayata sahiptir. Sürekli olarak aktiviteyi ve aktif olmayı sever.

Balık Burcu ise sakin bir gündelik hayatı tercih eder ve bu durum İkizler’i sıkabilir.

İkizler çok yönlü arkadaşlar ve çok yönlü partnerler olsun ister etrafında. Balık Burcu’nun durağan ve sakin hayatı İkizler Burcu’na ters gelebilir. Ancak yine de İkizler Burcu Balık Burcu’nun bu durağan hayatını gizemli bulur ve keşfetmek ister.

Balık Kadını ve İkizler Erkeği Arasındaki İlişki

Balık Kadını ve İkizler Erkeği zor da olsa anlaşabilirler. Balık Kadını gözü kapalı güvenebileceği ve her daim yanında olacağından emin olduğu bir erkekle hayatını sürdürmek ister ancak İkizler Erkeği bu konuda biraz kararsızdır. Dengesizlikleri ve ters davranışları olabilir. Ancak yine de İkizler Erkeği ve Başak Kadını biraz sakin olup düşündüklerinde birbirine göre olduklarını anlarlar. Çünkü İkizler Erkeği Başak Kadını’nı terk ettiğinde hayat boyu acısını çekeceğini bilir. Bu riski de almak istemez.

Balık Erkeği ve İkizler Kadını Arasındaki İlişki

İkizler Kadını sıradan erkeklerden hoşlanmaz. Bu yüzden bir Balık Erkeği’nin İkizler Kadını’nı tavlaması ve etkilemesi yüksek bir ihtimaldir. İkizler Kadını Balık Erkeği’nin gizemli hayatından ve kişiliğinden çok etkilenir. Bu yüzden de Balık Erkeği İkizler Kadını’nı rahatlıkla elinde tutabilir. Bu çift arasında kolay kolay sorun çıkmaz çünkü ikisi de oturaklı kişiliklerdir. Gizemli hayatları keşfetme isteği her ikisini de birbirine bağlar. Balık Erkeği de İkizler Kadını da aşktan korkmaz. Bu ikili arasında para da sorun olmaktan uzaklaşır.


Paylaş

Yazar Hakkında

Anadolu Üniversitesi mezunuyum. Çeşitli internet sitelerinde Yazarlık ve Editörlük yapmaktayım. İlgi alanlarım içerik üretmek, blog, sosyal medya, yemek yapmak ve fotoğraf çekmek. Merve Sözübelli Google+ Profili

Yorum Yapın